Om oss

Lilleby är ett bostadskoncept som ägs och förvaltas av Lilleby Bostad AB.
Läs mer om vad vi gör och vilka vi är nedan.

Vi på Lilleby Bostad AB är ett gäng drivna medarbetare som vill utmana den traditionella branschstrukturen.

Medarbetare

Johan Arvidsson
Verksamhetschef
johan@lilleby.se

Mikael Rosenberg
Affärsutveckling
mikael@lilleby.se

Lars Kristiansson
Transaktion/Mark
lars@lilleby.se

Erika Held
Projektutveckling
erika@lilleby.se

David Broberg
Marknad/Försäljning
david@lilleby.se

Anna Edorson
Analys/Hållbarhet
anna@lilleby.se

Är du intresserad av att jobba hos oss?

Vi söker alltid efter nya talanger som kan bidra till att utveckla vår verksamhet.
Skicka gärna in en spontanansökan till info@lilleby.se så pratar vi vidare!